Nůž Higonokami No 5 SK5 Black
Kód: HIGO05BLZáruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Higonokami No 5 SK5 Black
Tradiční japonský zavírací nůž Higonokami s 9,2 cm čepelí a rukojetí z černé nerezové oceli. Čepel je z uhlíkové oceli SK5 o tvrdosti 60 HRC.
Nůž je ručně vyroben v dílně Nagao Kanekoma ve městě Meki v Japonsku. V první polovině 20. století vyrábělo nůž Higonokami více než 40 výrobců v Japonsku. V současnosti je výrobce Nagao Kanekoma jedinou firmou, která stále vyrábí tyto nože tradičním ručním způsobem a může používat ochrannou známku Higonokami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 871373247268 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál čepele: | SK5 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Šedá |
| Pojistka: | Friction Folder |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 21,2 cm |
| Délka čepele: | 9,2 cm |
| Délka rukojeti: | 12 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tvrdost čepele: | 60 HRC |
| Tvar čepele: | Reverse Tanto |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Japonsko |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
