Vrhací nože

9 položek celkem
Mikov vrhací hvězdice 722-N-7
252 Kč

Sportovní vrhací hvězdice od českého výrobce Mikov. Hvězdice má 4 hroty a je vyrobena z oceli 420, tvrdosti 55-56HRC. Délka 7 cm. Hvězdice je dodávána v jednoduchém průsvitném...

Nůž Böker - Magnum Throwing knife Profi II
557 Kč –15 %
474 Kč

Vrhací sportovní nůž značky Böker s celkovou délkou 27 cm a hmotností 195 g.

Nůž Mikov vrhací hranatý 721 N23
315 Kč

Sportovní vrhací nůž od českého výrobce Mikov. Vzhledem k ceně je použitý materiál i zpracování na dobré úrovni. Nůž je dodáván v jednoduchém průsvitném plastovém obalu.

Nůž Mikov vrhací oblý 720 N23
378 Kč

Sportovní vrhací nůž od českého výrobce Mikov. Vzhledem k ceně je použitý materiál i zpracování na dobré úrovni. Nůž je dodáván v jednoduchém průsvitném plastovém obalu.

Vrhací Nůž Kizlyar Supreme Leader
860 Kč

Kizlyar Supreme Leader je univerzální vrhací nůž. Při házení ho můžete držet za rukojeť i za čepel.

Vrhací Nůž Kizlyar Supreme Lepestok
960 Kč

Lepestok je největší ze série vrhacích nožů od Kizlyar Supreme. Díky výborné symetrii je nůž během letu stabilizovaný a velmi přesný. Tento nůž je velmi často používán na...

Vrhací Nůž Kizlyar Supreme Osetr
960 Kč

Kizlyar Supreme ošetřit (jeseter) je legendou mezi vrhacími noži. Nůž je vhodný především na nerotační vrhání a při házení je třeba jej držet za rukojeť.

Vrhací Nůž Kizlyar Supreme Strij
860 Kč

Kizlyar Supreme Strij je vojenský vrhací nůž, který byl vyroben pro silové složky speciálního určení. Je vhodný i pro začátečníky, protože má skvělé stabilizační vlastnosti a...

Vrhací nůž Kizlyar Supreme Vyatiz
860 Kč

Vrhací nůž od ruského výrobce Kizlyar Supreme, vyrobený z jednoho kusu oceli. Nůž je vhodný především na nerotační vrhání. Mimořádně oblíbený model v Rusku.

Vrhací nože a hvězdice jsou určeny pro vrhání na cíl. Čepel vrhacích nožů je obvykle vyrobena z měkčí nerezové oceli, která je odolná vůči nárazům.