Nůž ANV Z100 Mk.II - Liner Lock, G10

Kód: ANVZ100-008
2 750 Kč 2 273 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Nůž ANV Z100 Mk.II je druhou generaci modelu Z100. Elegantní a praktický pomocník s otevíráním typu flipper, kde se otevírací kolík po otevření změní na velkou a bezpečnou záštitu. Nože Z100 jsou designované tak aby zvládali každodenní úkoly a zároveň aby ​​nebránily pohybu a příjemně se nosily. Čepel nože je vyrobena z nástrojové oceli Sleipner s povrchovou úpravou stonewash, tvrdosti 58 HRC, která výborně drží ostří a poměrně snadno se brousí. Čepel má délku 8 cm, hladké ostří a tvar typu drop point. Střenky rukojeti jsou vyrobeny z kompozitního materíálu G10 černé barvy. Pojistka typu liner lock. Klip umožňuie hluboké zavěšení nože a je oboustranný, takže nůž je vhodný pro praváky i leváky. Nůž se dodává v elegantní krabici.. 
Součástí balení nože je mazivo od světové jedničky ve výrobě maziv společnosti SKF. Je dermatologicky nezávadné a plně funkční v rozmezí teplot -50 ° C do + 60 ° C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž ANV Z100 Mk.II je druhou generaci modelu Z100. Elegantní a praktický pomocník s otevíráním typu flipper, kde se otevírací kolík po otevření změní na velkou a bezpečnou záštitu. Nože Z100 jsou designované tak aby zvládali každodenní úkoly a zároveň aby ​​nebránily pohybu a příjemně se nosily. Čepel nože je vyrobena z nerezové oceli N690 s povrchovou úpravou stonewash, tvrdosti 58 HRC, která výborně drží ostří a poměrně snadno se brousí. Čepel má délku 8 cm, hladké ostří a tvar typu drop point. Střenky rukojeti jsou vyrobeny z kompozitního materíálu G10 černé barvy. Pojistka typu liner lock. Klip umožňuie hluboké zavěšení nože a je oboustranný, takže nůž je vhodný pro praváky i leváky. Nůž se dodává v elegantní krabici.. 
Součástí balení nože je mazivo od světové jedničky ve výrobě maziv společnosti SKF. Je dermatologicky nezávadné a plně funkční v rozmezí teplot -50 ° C do + 60 ° C.

Nože ANV

ACTA NON VERBA KNIVES, zkráceně ANV KNIVES, je moderní česká značka nožů, založená v roce 2018. Nože ANV se vyznačují vysokou kvalitou, přesností výroby, užitnými vlastnostmi a skvělým designem. Nože ACTA NON VERBA jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které mají původ výhradně v Evropě a Severní Americe. Nože jsou vyráběny v České republice. Acta non verba je staré latinské rčení, které doslovně znamená "činy, ne slova"

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavírací nože
Druh nože: Zavírací
Kategorie délky čepele: 8,00 - 8,99 cm
Druh oceli: Nástrojová ocel
Materiál čepele: Sleipner
Materiál rukojeti: G10
Pojistka: Liner Lock
Pouzdro: bez pouzdra
Celková délka: 20,5 cm
Délka čepele: 8 cm
Délka rukojeti: 12,5 cm
Tloušťka čepele: 3,5 mm
Tvrdost čepele: 58 HRC
Tvar čepele: Drop Point

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: