Extrema Ratio ANT Urban Neon kapesní nůž
Kód: 04.1000.0471/BLK/YLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Extrema Ratio ANT Urban Neon
Extrema Ratio ANT Urban Neon patří k nejkompaktnějším ze zavíracích nožů od Extrema Ratio. Navzdory malým rozměrům a hmotnosti pouhých 44 g má tento model mimořádně robustní a spolehlivou konstrukci.
Čepel délky 5,1 cm Böhler N690 a černou DLC povrchovou úpravou má tvar sheepsfoot. Dosahuje tvrdosti až 58 HRC.
Nůž vyniká nápadně neonově žlutou rukojetí z leteckého hliníku s protikorozní ochranou. Z druhé strany je rukojeť černá a má kapesní klip. Na konci rukojeti se nachází otvor na paracord (lanyard hole). Nůž se otevírá manuálně, v zavřeném stavu jej udržuje pojistka frame lock.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio se specializuje na výrobu profesionálních nožů určených pro speciální jednotky a záchranné složky. Naše nabídka zahrnuje jak taktické a záchranářské nože vysoké kvality, tak širokou škálu pevných nožů, které jsou ideální do náročných podmínek. Ocel, kterou používá společnost Extrema Ratio k výrobě čepelí, se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, odolností a dlouhotrvající ostrostí.
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá, Žlutá |
| Pojistka: | Frame Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 12,6 cm |
| Délka čepele: | 5,1 cm |
| Délka rukojeti: | 7,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 5,00 - 6,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,4 mm |
| Hmotnost: | 44 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Sheepsfoot |
| Povrchová úprava čepele: | DLC |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Manuální otevírání |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
