Nůž Ontario RAT I D2 Black ON8867
Kód: ON8867Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Ontario RAT I D2 Black
Ontario RAT-1 vznikl ve spolupráci mezi Ontario Knife Company a Randall 's Adventure & Training. RAT 1 je léty ověřený zavírací nůž pro každodenní použití. Čepel z nástrojové oceli D2 má matnou povrchovou úpravu, a plochý výbrus. Délka čepele 8,9 cm a tvar drop point z něj dělají vynikající univerzální zavírací nůž. Střenky rukojeti z černého nylonu, ocelová konstrukce rukojeti s pojistkou liner lock. Rukojeť se velmi dobře drží, díky ergonomickému tvaru a výraznému vyjmutí na ukazováček. Klip na zavěšení nože je reverzibilní do čtyř pozic a nůž je tak vhodný jak pro praváky, tak i pro leváky. P>
Ontario Knife Company
Společnost Ontario Knife Company byla založena v roce 1889 a má tak dlouholetou tradici v oblasti výroby nožů. Kromě outdoorových nožů vyrábí také mačety, taktické nože či vybavení pro záchranáře. Jejich vybavení je vysoce kvalitní a spolehlivé a vhodné pro každodenní používání. Mezi nejznámější produkty společnosti Ontario patří nože RAT.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 071721088677 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nástrojová ocel |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 21,6 cm |
| Délka čepele: | 8,9 cm |
| Délka rukojeti: | 12,7 cm |
| Délka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,92 mm |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
| Země původu: | Taiwan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
