KPL Heavy olej na mechanismy nožů

Kód: 195893000531
630 Kč 521 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

KPL olej na nože Heavy je všestranným prostředkem pro péči o nože a jejich pohyblivé součásti. Tento olej o hustotě 75WT je vhodný pro těžší a větší nože, protože se tekutina o vyšší hustotě dokáže udržet ve více namáhaných mechanismech. Knife Pivot Lube oleje jsou speciálně vyrobeny a přizpůsobeny pro aplikaci na nože. KPL olej na nože zadržuje nečistoty, kovové částice a písek v suspenzi, takže nezpůsobují předčasné opotřebování ložisek. KPL olej čistí otevírací mechanismy, během toho jak jsou používány. Obsah balení je 1 kus v objemu 10ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KPL Heavy Olej na mechanismy nožů

KPL olej Heavy je všestranným prostředkem pro péči o nože a jejich pohyblivé součásti. Tento olej o hustotě 75WT je vhodný pro těžší a větší nože, protože se tekutina o vyšší hustotě dokáže udržet ve více namáhaných mechanismech. Knife Pivot Lube oleje jsou speciálně vyrobeny a přizpůsobeny pro aplikaci na nože. KPL olej na nože zadržuje nečistoty, kovové částice a písek v suspenzi, takže nezpůsobují předčasné opotřebování ložisek. KPL olej čistí otevírací mechanismy, během toho jak jsou používány. Obsah balení je 1 kus v objemu 10ml.

KPL heavy je dobré použít na součásti nožů, které nejsou těsné, například detent. KPL heavy s vyšší viskozitou zůstane v tomto prostoru déle a tak chrání důkladněji než KPL original.

Aplikací KPL oleje můžete na svém zavíracím noži dosáhnout takzvaného hydraulického efektu, popisovaného jako zjemnění a jednolitost pohybu při otevírání nože. KPL olej Heavy se chová jako repelent na vodu a obsahují antikorozní inhibitory díky čemuž jej lze použít k ošetření nožů především z uhlíkové oceli, před použitím v přírodě na rybaření či kempu. Jsou těžko omyvatelné vodou proto dobře drží na místě a nepouštějí vodu tam, kde nepatří. Ideální výběr pro tento úkol je však olej KPL Original.

Viskozita

Označení 75WT představuje hustotu oleje a jak snadno se lije. Písmeno T označuje oleje vhodné do pohyblivých mechanismů. KPL olej na nože Heavy je poměrně hustý, srovnatelný s olejem do převodovky pro automobily.

Využití

Na všech pohyblivých částech větších a těžších zavíracích nožích

Aretační plochy, ložiska a pojistky

Mazání nože po demontáži.

Tento olej se doporučuje použít k mazání nožů typu motýlek (butterfly nebo balisong), protože KPL heavy nevyteče z ložisek během používání.

Slip joint nože se převážně nerozebírají a proto je důležité je držet v čistotě a dbát na údržbu, KPL heavy se dokáže udržet v pohyblivých částech těchto nožů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba a čištění nožů
Země původu: USA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: