Sekera teslice Narex 890970 Velká

Kód: 890970
2 960 Kč 2 446 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

Řezbářský nástroj pro práci se dřevem z uhlíkové oceli a dřeva. Celková délka teslice 62 cm se šířkou ostří 7 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká teslice Narex 890970

Teslice jsou multifunkčním nástrojem, který najdeme v různých oblastech práce se dřevem. Používají se pro různé účely, jako je zpracování dřeva při vytváření a dokončování tesařských spojů, vysekávání koryt, nádob nebo uměleckých děl ze dřeva, formování dřevěných žlabů a dokonce i při řezbářství k odstraňování nadbytečného materiálu. Velká teslice Narex 890970 s šířkou čepele 7 cm a celkovou délkou 62 cm, je vhodným nástrojem pro práci oběma rukama na zhotovení větších koryt nebo dřevěných plastik. Hmotnost teslice je 1430 g. K teslici je dodáván i kožený chránič na ostří, který dopřeje vašemu nástroji chráněný a pohodlný odpočinek po práci.

Řezbářské nože Narex Bystřice

Počátek historie výroby ručního nářadí v Bystřici u Benešova sahá až do roku 1919, kdy po vzniku republiky továrník Václav Richter položil základ k podniku, který vyrábí kvalitní nástroje na obrábění dřeva. Podnik z nepatrných počátků vyrostl v podnik evropského a světového jména.
Výrobní sortiment společnosti NAREX BYSTŘICE s.r.o. představuje ruční řemeslnické nářadí, kde klíčovou pozici zastávají zejména šroubováky a dláta. V naší nabídce najdete truhlářské a řezbářské nože, dláta a jiné nástroje prvotřídní kvality od tohoto výrobce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teslice a řezbářské sekery
Druh oceli: Uhlíková ocel
Materiál čepele: Uhlíková ocel
Materiál rukojeti: Dřevo
Pouzdro: bez pouzdra
Celková délka: 62 cm
Délka rukojeti: 56 cm
Hmotnost: 7 cm
Hmotnost celková: 1430 g
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: