Magnetický stojan na nože Artelegno Grand Prix Beechwood Chicane

Kód: AL-85
7 440 Kč 6 149 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení

Magnetický držák na nože Grand Prix Beechwood Chicane od italské značky Artelegno je výborným doplňkem pro všechny milovníky nožů a dobré kuchyně. Do stojanu z bukového dřeva budete schopni najednou uskladnit až kolem 20 kousků nejrůznějších nožů. Díky magnetům drží nože bezpečně na svém místě a nemusíte se obávat nechtěného vypadnutí. Magnetické stojany jsou navíc známé svojí šetrností k ostří nožů. Máte-li větší sbírku svých oblíbených kousků, můžete je velmi dobře uložit na jednom místě. Stojan je vhodný pro všechny typy nožů, ať už jde o nože šéfkuchařské, řeznické, vykosťovací nebo klasické nože na pečivo, zeleninu či ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetický stojan Artelegno Grand Prix Beechwood Chicane.

Magnetický držák na nože Grand Prix Beechwood Chicane od italské značky Artelegno je výborným doplňkem pro všechny milovníky nožů a dobré kuchyně. Do stojanu z bukového dřeva budete schopni najednou uskladnit až kolem 20 kousků nejrůznějších nožů. Díky magnetům drží nože bezpečně na svém místě a nemusíte se obávat nežádoucího vypadnutí. Magnetické stojany jsou navíc známy svojí šetrností k ostří nožů. Máte-li větší sbírku svých oblíbených kousků, můžete je velmi dobře uložit na jednom místě. Stojan je vhodný pro všechny typy nožů, ať už jde o nože šéfkuchařské, řeznické, vykosťovací nebo klasické nože na pečivo, zeleninu či ovoce.

Při výrobě tohoto stojanu na nože bylo použito kvalitní dřevo z italského buku pocházející z udržitelných obhospodařovaných sadů a lesů. Samotná společnost Artelegno je velmi aktivní při ochraně životního prostředí. Stojany z této kolekce jsou skutečnými uměleckými díly, které svým zakřiveným tvarem a hladkým dřevěným povrchem osvěží každou kuchyni. Zajistěte si praktické a organizované uskladňování nožů ještě dnes.

Výhody produktu:

✅vyrobeno z bukového dřeva,
✅účinná ochrana před vnějším poškozením ,
✅vysoce hygienické uskladnění,
✅určený pro uložení až 20 nožů,
✅velká stabilita díky gumovým nožičkám,
✅šetří místo a přispívá k lepší organizaci v kuchyni,
✅velmi snadné čištění,
✅stylový design.

Rozměry: Délka 290 mm, šířka 255 mm a výška 300 mm.

Maximální délka ostří nože: 280 mm.

Údržba: Stojan na nože nemyjte v myčce nádobí, ale upřednostněte jemné omytí pod vodou. Pro prodloužení životnosti výrobek pravidelně ošetřujte olejem na dřevo. Doporučujeme použít lněný olej.

Nože nejsou součástí balení.

Magnetické stojany Artelegno Venezia

Italská značka Artelegno je rodinná společnost zasazená do krásné země italských Alp. Hlavním cílem značky je spojení vynikajícího designu, špičkové kvality, funkčnosti a v neposlední řadě využitím. Každodenní práce na nových produktech je postavena na filozofii spojující hodnoty jako hrdost, úcta k tradicím a důležitost ochrany životního prostředí – od nákupu surovin až po recyklaci vytvořeného odpadu v podobě biopaliva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany a držáky pro kuchyňské nože
Druh kuchyňského nože: Magnetický stojan na nože
Materiál: Dřevo
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: