Štípací klín spirálový Prandi 2000 g 3.019.20.T

Kód: 3.019.20T
810 Kč 669 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Zatočený (špirálový) oceľový klin na štiepanie dreva Prandi. Hmotnosť 2000 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirálovitý štípací klín na dřevo Prandi 2500 g 3.017.25

Velký klín na štípání dřeva od italského výrobce Prandi. Vyroben z uhlíkové oceli, ostří klínu je zakaleno. Klín je spirálovitě zatočený, díky čemuž rozštěpí velká polena jednodušší než rovný klín. Horní část klínu není zakalená, po klínu můžete tlouci zadní stranou kalače, nebo kladivem. Hmotnost 2000 g.

Sekery Prandi

Italský výrobce Prandi Andrea C. se specializuje na výrobu ručně kovaných seker a nástrojů pro práci se dřevem. Značka vystupuje na trhu více než 50 let a kromě tradiční poctivé výroby ji spojují inovace, neustálý vývoj a špičková kvalita. Na všechny výrobky je použita vysoce kvalitní ocel a výrobní procesy probíhají výhradně na území Itálie, ať už se jedná o kování, tepelné zpracování nebo ostření. Pro zachování maximálního standardu podléhá každá výrobní fáze detailní kontrole dle norem UNI EN ISO 9001:2015.

V široké nabídce modelů naleznete malé, univerzální, lesnické nebo hasičské sekery, také kalače na dřevo a vrhací sekery. V uplynulých letech se staly velmi populární dřevorubecké soutěže, které podporuje i značka Prandi. V tomto novodobém sportu soutěží sportovci v typických dřevorubeckých činnostech, jako je přesekávání dřeva sekerami (stojící nebo ležící kmen), řezání klasickými či motorovými pilami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štípací klíny
Hmotnost celková: 2000 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: