Pouzdro Prandi 7.MOD.11 na kalač Splitting Maul German Type

Kód: 7.MOD.11-3.015.30/35
470 Kč 388 Kč bez DPH
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Kožený chránič ostří pro kalač Prandi Splitting Maul German Type, zapínání na koženou šňůrku. Vhodné pro všechny modely začínající na 3.015.30 a 3.015.35.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožené pouzdro pro kálací sekeru Prandi Splitting Maul German Type

Kožený chránič ostří pro kalač (kálací sekeru) Prandi Splitting Maul German Type. Vhodné pro všechny modely začínající na 3.015.30 a 3.015.35. Zapínání na koženou šňůrku. Vyrobeno z pravé kůže.

Sekery Prandi

Italský výrobce Prandi Andrea C. se specializuje na výrobu ručně kovaných seker a nástrojů pro práci se dřevem. Značka vystupuje na trhu více než 50 let a kromě tradiční poctivé výroby ji spojují inovace, neustálý vývoj a špičková kvalita. Na všechny výrobky je použita vysoce kvalitní ocel a výrobní procesy probíhají výhradně na území Itálie, ať už se jedná o kování, tepelné zpracování nebo ostření. Pro zachování maximálního standardu podléhá každá výrobní fáze detailní kontrole dle norem UNI EN ISO 9001:2015.

V široké nabídce modelů naleznete malé, univerzální, lesnické nebo hasičské sekery, také kalače na dřevo a vrhací sekery. V uplynulých letech se staly velmi populární dřevorubecké soutěže, které podporuje i značka Prandi. V tomto novodobém sportu soutěží sportovci v typických dřevorubeckých činnostech, jako je přesekávání dřeva sekerami (stojící nebo ležící kmen), řezání klasickými či motorovými pilami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: