Nůž Joker Grandfather CL126 Curly Birch, Sandvik 14C28N
Kód: CL126Záruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Outdoorový nůž Joker Grandfather CL126
Joker Grandfather je inspirovaný skandinávskými noži. Je to nůž s kratší čepelí vhodný na menší práce, vyřezávání do dřeva a podobně. Jak je zvykem u severských nožů, vše je přizpůsobeno maximální funkčnosti. Čepel ze švédské nerezové oceli Sandvik 14C28N, s matnou povrchovou úpravou má délku 8 cm a skandinávský výbrus. Rukojeť vyrobena z dřeva kadeřavé břízy. Nůž se dodává s kvalitním koženým pouzdrem s možností vysokého i nízkého zavěšení na opasek. Nůž je vhodný pro použití s křesadlem. Pod design nože se podepsal J. Sabater.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdoorové nože |
|---|---|
| EAN: | 8436023209212 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Sandvik 14C28N |
| Materiál rukojeti: | Dřevo |
| Barva rukojeti: | Dřevo |
| Pouzdro: | Kožené |
| Délka čepele: | 8 cm |
| Délka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnost nože: | 110 g |
| Tvrdost čepele: | 58-59 HRC |
| Tvar čepele: | Straight Back |
| Země původu: | Španělsko |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
