Brusný kámen Lansky Arkansas Soft

Kód: LBS6S
od 790 Kč od 653 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Přírodní brusný kámen určený k broušení nožů, seker a řezbářských nástrojů. Jelikož se jedná o přírodní kámen, není možné přesně určit zrnitost, brusné kameny Arkansas Washita Soft jsou však srovnatelné se zrnitostí 300. Kámen je uložen v plastovém podstavci s protiskluzovou pryžovou podložkou. Podstavec má předvrtané čtyři otvory, takže jej můžete připevnit i ke stolu. Kámen Arkansas je vhodný pro broušení s vodou nebo olejem.
Rozměry: 5 x 20 cm nebo 5 x 15 cm - podle zvolené varianty.
Kámen Arkansas je přírodní mikrokrystalický křemen (novaculite) ze severní Ameriky, s vynikajícími brusnými vlastnostmi. K broušení jej už od pradávna používali i američtí indiáni.

Detailní informace

Rozměr: 5 x 15 cm
Skladem (1 ks) | LBS6S
Můžeme doručit do: 16.4.2024
790 Kč
653 Kč bez DPH
Rozměr: 5 x 20 cm
Dočasně nedostupné | LBS8S
840 Kč
694 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Přírodní brusný kámen určený k broušení nožů, seker a řezbářských nástrojů. Jelikož se jedná o přírodní kámen, není možné přesně určit zrnitost, brusné kameny Arkansas Washita Soft jsou však srovnatelné se zrnitostí 300 grit. Kámen je uložen v plastovém podstavci s protiskluzovou pryžovou podložkou. Podstavec má předvrtané čtyři otvory, takže jej můžete připevnit i ke stolu. Kámen Arkansas je vhodný pro broušení s vodou nebo olejem. Brusný kámen Arkansas je přírodní mikrokrystalický křemen (novaculite) ze severní Ameriky, s vynikajícími brusnými vlastnostmi. K broušení jej už od pradávna používali i američtí indiáni.

Rozměry: 5 x 20 cm nebo 5 x 15 cm – dle zvolené varianty.

Lansky

Přední světový výrobce brusných sad na nože. Broušení nožů s brusnou sadou Lansky je poměrně jednoduché a zvládne ho i začátečník. Každá brusná sada Lansky obsahuje několik typů brusných kamenů (dají se dokoupit i samostatně). V nabídce naleznete keramické brusné kameny, diamantové brusné kameny, ale i přírodní brusné kameny typu Arkansas, s různými typy zrnitosti (grid) - od hrubých kamenů zrnitosti 70, 120, 280, přes střední kameny zrnitosti 600, až po jemné kameny zrnitosti 1000, 1200, a 2000. Lansky vyrábí také ocílky a kapesní brousky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusné kameny
Původ brusného kamene: Přírodní
Třída zrnitosti kamene: Hrubý (0 - 399)
Typ brusného kamene: Olejový
Brusivo: Novaculite (Arkansas)
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: