Nůž Ganzo G807-BK Black
Kód: G807-BKZáruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž s pevnou čepelí Ganzo G807-BK Black
Kempingový nůž Ganzo G807-BK s délkou čepele 8,8 cm a překvapivě nízkou hmotností pouhých 96 g, se skvěle hodí pro aktivní lidi na outdoorové či rybářské účely. Model je vyroben z pevné oceli 9Cr14, která je velmi oblíbenou pro výrobu outdoorových nožů. Tento typ oceli má vynikající řezné vlastnosti a disponuje odolností vůči korozi. Nůž dosahuje tvrdosti 56 HRC, což je u podobných nožů naprosto dostačující.
Ergonomická protiskluzová rukojeť je odolná vůči nárazům, vlhkosti či skvrnám. Nůž vám nebude klouzat v rukou, což z něj činí velmi bezpečný nástroj i pro méně zručné výletníky. Pouzdro nože je doplněno o připínací klip na zavěšení, díky čemuž jej můžete mít vždy po ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 860010707227 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 9Cr14Mov |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 20,5 cm |
| Délka čepele: | 8,8 cm |
| Délka rukojeti: | 11,7 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,3 mm |
| Hmotnost: | 96 g |
| Tvrdost čepele: | 59 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
