Extrema Ratio Venatus F N690 Wood Satin lovecký nůž
Kód: 04.1000.0089/SAT/WDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lovecký nůž Extrema Ratio Venatus F
Lovecké nože Venatus jsou první sérií italské značky Extrema Ratio určené speciálně pro lov. Nůž Venatus F má čepel délky 11,9 cm z oceli Böhler N690 s povrchovou úpravou satin. Ocel N690 zaručuje vynikající výkon, vysokou odolnost a stabilitu ostří a odolnost vůči opotřebení. Je proto ideální pro intenzivní a nepřetržité používání.
Rukojeť je z ořechového dřeva na konci s otvorem na paracord (lanyard hole).
Součástí balení je kožené pouzdro, které je určeno pro praváky i leváky, s možností horizontálního i vertikálního nošení.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio se specializuje na výrobu profesionálních nožů určených pro speciální jednotky a záchranné složky. Naše nabídka zahrnuje jak taktické a záchranářské nože vysoké kvality, tak širokou škálu pevných nožů, které jsou ideální do náročných podmínek. Ocel, kterou používá společnost Extrema Ratio k výrobě čepelí, se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, odolností a dlouhotrvající ostrostí.
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Dřevo |
| Barva rukojeti: | Dřevo |
| Pouzdro: | Kožené |
| Celková délka: | 24,8 cm |
| Délka čepele: | 11,9 cm |
| Délka rukojeti: | 12,9 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,8 mm |
| Hmotnost: | 185 g |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Spear Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
