Nůž Smith & Wesson Fixed Special Ops Tanto Plain SW7
Kód: SW7Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž s pevnou čepelí Smith & Wesson SW7
Nůž SW7 s pevnou čepelí z vysokouhlíkové oceli typu 9CR17 je pohodlný taktický nůž, který má navíc ergonomickou pogumovanou rukojeť s drážkami pro prsty a pohodlným chráničem. Čepel z oceli 9Cr17 je potažena titanem a má hladké ostří. Délka čepele tohoto nože je 13,2 cm a celková délka 26,9 cm. Dodávané pouzdro je tvarováno z termoplastu s poutkem na opasek.
Nože Smith & Wesson
Společnost Smith & Wesson je známá americká značka s dlouhou tradicí výroby kvalitního vybavení. Od svého založení v roce 1852 si vybudovala silné jméno v oblasti precizního zpracování a spolehlivosti. Postupně rozšířila své portfolio také o praktické outdoorové a taktické vybavení, jako jsou nože, sekery či baterky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 028634706075 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál čepele: | 9Cr17 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 26,9 cm |
| Délka čepele: | 13,2 cm |
| Délka rukojeti: | 13,7 cm |
| Délka čepele (od - do): | 12,00 - 14,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,8 mm |
| Hmotnost celková: | 232 g |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Gray |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
