We Knife Dracarys Bronze & Black Titanium WE25061B-4 - limitovaná edice
Kód: WE25061B-4Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Civivi Dracarys – limitovaná edice
Speciální edice u příležitosti 12. výročí od výroby prvního nože pod značkou We Knife. Celosvětově je dostupných pouze 199 kusů nože We Knife Dracarys WE25061B-4. Každý nůž má jedinečné pořadové číslo a podepsaný certifikát.
Kapesní nůž Civivi Dracarys má čepel délky 9,1 cm z prémiové nerezové oceli M390. Černá čepel, výbrus se stonewash povrchovou úpravou. Dosahuje tvrdosti 58 – 60 HRC.
Nůž je na pohled výjimečný svojí rukojetí. Titan 6AL4V má povrchovou úpravu se vzorem bronzovo-černých dračích šupin. Čepel je uložena na keramických ložiskách. Otevírání pomocí kolíku na palec (thumb stud) nebo flipperu. Uzamčení nože pomocí pojistky frame lock. Kapesní klip pro praváky z titanu s bronzovo-černou povrchovou úpravou.
Nože We Knife
Společnost We Knife vznikla v roce 2000 za účelem poskytovat OEM produkty významným měnám v nožařském průmyslu. Následně se stal ze společnosti jeden z předních čínských výrobců vysoce kvalitních nožů a nástrojů. Každý jeden nůž je vyroben z prvotřídních materiálů a nejmodernějších výrobních technologií. Nože We Knife získaly řadu ocenění na mezinárodních výstavách nožů po celém světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 724065717702 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | M390 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Bronzová/Mosazná |
| Pojistka: | Frame Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 20,7 cm |
| Délka čepele: | 9,1 cm |
| Délka rukojeti: | 11,6 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnost: | 103,8 g |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
