We Knife Dracarys Black Titanium WE25061B-5 - limitovaná edice
Kód: WE25061B-5Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Civivi Dracarys – limitovaná edice
Speciální edice u příležitosti 12. výročí od výroby prvního nože pod značkou We Knife. Celosvětově je dostupných pouze 199 kusů nože We Knife Dracarys WE25061B-5. Každý nůž má jedinečné pořadové číslo a podepsaný certifikát.
Kapesní nůž Civivi Dracarys má čepel délky 9,1 cm z prémiové nerezové oceli M390 s kombinovanou povrchovou úpravou černý stonewash a satin. Dosahuje tvrdosti 58 – 60 HRC.
Nůž je na pohled výjimečný svojí rukojetí. Titan 6AL4V má povrchovou úpravu se vzorem černých dračích šupin. Čepel je uložena na keramických ložiskách. Otevírání pomocí kolíku na palec (thumb stud) nebo flipperu. Uzamčení nože pomocí pojistky frame lock. Černý kapesní klip pro praváky z titanu.
Nože We Knife
Společnost We Knife vznikla v roce 2000 za účelem poskytovat OEM produkty významným měnám v nožařském průmyslu. Následně se stal ze společnosti jeden z předních čínských výrobců vysoce kvalitních nožů a nástrojů. Každý jeden nůž je vyroben z prvotřídních materiálů a nejmodernějších výrobních technologií. Nože We Knife získaly řadu ocenění na mezinárodních výstavách nožů po celém světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 724065717719 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | M390 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Frame Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 20,7 cm |
| Délka čepele: | 9,1 cm |
| Délka rukojeti: | 11,6 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnost: | 103,8 g |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash - black |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
