Nůž Walther Q5 Steel Frame Folder Black Serrated
Kód: 5.0858Související produkty
Detailní popis produktu
Zavírací nůž Walther Q5 Steel Frame Folder Black Serrated
Taktický zavírací nůž Walther Q5 Steel Frame Serrated pro všechny nadšence prvotřídních nožů. Zoubkovaná čepel s černou povrchovou úpravou je vyrobena z D2 oceli. Ergonomická rukojeť s pohodlným úchopem díky výrazné textuře střenek umožňuje během používání mnohem větší kontrolu. Walther Q5 Steel Frame otevřete velmi pohodlně jedním palcem (mechanismus thumb stud). Nůž je vybaven pojistkou frame lock. Pohodlné nošení zajišťuje oboustranný klip na zavěšení, díky čemuž budete mít nůž vždy po ruce.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844783820 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá, Šedá |
| Pojistka: | Frame Lock |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 22,4 cm |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,5 mm |
| Hmotnost celková: | 164 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
