Nůž Walther PPQ
Kód: 5.0746Záruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Walhter PPQ
Zavírací nůž černé barvy. Čepel z nerezové oceli 440C s dutým výbrusem má délku 9,4 cm. Jednoduše se otevírá jednou rukou, pomocí flippru. Rukojeť z odolného plastu se pohodlně drží. Dodává se spolu s nylonovým pouzdrem, které si můžete pověsit na opasek.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844507396 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 440A |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 22,3 cm |
| Délka čepele: | 9,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,9 mm |
| Hmotnost nože: | 155 g |
| Hmotnost pouzdra: | 33 g |
| Tvrdost čepele: | 56-58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Dutý |
| Způsob otevírání: | Flipper, Kolík na palec |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
