Nůž Walther Micro PPQ
Kód: 5.0769Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž & Walther Micro PPQ
Zavírací nůž Walther Micro PPQ v menším provedení je skvělým doplňkem pro každou jednu klíčenku. Skvěle poslouží na cestách, kdy u sebe nemáte žádnou výbavu nožů nebo jako účinný prostředek sebeobrany. s kratší délkou 4,7 cm.Zadní část čepele je zoubkovaná pro lepší položení palce. Rukojeť s drsnějším povrchem je navržena tak, aby zajistila protiskluzový efekt. Díky pojistce liner lock se nemusíte obávat nežádoucího otevření nože a případného poranění. Blokovací mechanismus je zabudován v rukojeti nože. Otevírání palcem je velmi jednoduché, stačí posunutím mechanismu do strany uvolnit čepel.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844594815 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Celková délka: | 11 cm |
| Délka čepele: | 4,8 cm |
| Délka čepele (od - do): | do 5 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,4 mm |
| Hmotnost: | 1,3 cm |
| Hmotnost pouzdra: | 27 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Dutý |
| Způsob otevírání: | Drážka na nehet |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
