Nůž Walther ERK Emergency Rescue Yellow
Kód: 5.0729Související produkty
Detailní popis produktu
Zavírací záchranářský nůž Walther ERK Yellow
Záchranářský zavírací nůž Walther ERK s částečně zoubkovanou čepelí oceli 440C s dutým výbrusem a délkou čepele 9,5 cm.Otevřete jej pomocí kolečka na vrchu čepele. Rukojeť z polymeru je extrémně odolná a pohodlně se drží.Nůž je vybaven pojistkou liner lock, rozbíječem skla, řezačem pásů a klipem na zavěšení. Doručen je spolu s nylonovým pouzdrem, které si můžete zavěsit na opasek. Nůž lze správně uchopit i v naprosté tmě, díky pryžovým ornamentům. V naléhavých situacích se vám určitě bude hodit pro rozbíjení skla či řezání popruhů.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844452023 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá, Žlutá |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 22,3 cm |
| Délka čepele: | 9,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,8 mm |
| Hmotnost pouzdra: | 160 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Dutý |
| Způsob otevírání: | Disk na palec |
