Nůž Walther BWK 7
Kód: 5.0854Související produkty
Detailní popis produktu
Lovecký nůž Walhter BWK7
Velký zavírací nůž s dřevěnou rukojetí a pojistkou liner lock. Walther Blue Wood Knife 7 je skvělý outdoorový a lovecký zavírací nožík. Čepel z nerezové oceli 440C s titanovou povrchovou úpravou je bezúdržbová a dobře drží ostří. Rukojeť nože z ořechového dřeva je ergonomicky tvarovaná a příjemně se drží. Nůž je vybaven klipem na zavěšení modré barvy, který je reverzibilní (pravá / levá). Zároveň je nůž dodáván s koženým pouzdrem s možností zavěšení na opasek.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 4000844772923 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukojeti: | Dřevo |
| Barva rukojeti: | Dřevo |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | Kožené |
| Celková délka: | 23,7 cm |
| Délka čepele: | 10,4 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,7 mm |
| Hmotnost nože: | 185 g |
| Tvrdost čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Gray |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Drážka na nehet |
