Nůž Ontario RAT II D2 Desert Tan D2 ON8828DT
Kód: ON8828DTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Ontario RAT II Linerlock Desert Tan D2 ON8828DT
Ontario RAT-2 vznikl ve spolupráci mezi Ontario Knife Company a Randallem Adventure & Training. RAT 2 je menší verzí modelu RAT 1 a je to léty ověřený zavírací nůž pro každodenní použití. Čepel z nástrojové oceli D2 má saténovou povrchovou úpravu. Délka čepele 7,6 cm a tvar drop point z něj dělají vynikající univerzální zavírací nůž. Střenky rukojeti z G10 v pouštní barvě. Nůž je vybaven pojistkou liner lock. Rukojeť se velmi dobře drží, díky ergonomickému tvaru a výraznému palcovému kolíku (thumb stud). Rukojeť disponuje také otvorem na šňůrku. Klip na zavěšení nože je reverzibilní a nůž je tak vhodný jak pro praváky, tak pro leváky.
Ontario Knife Company
Společnost Ontario Knife Company byla založena v roce 1889 a má tak dlouholetou tradici v oblasti výroby nožů. Kromě outdoorových nožů vyrábí také mačety, taktické nože či vybavení pro záchranáře. Jejich vybavení je vysoce kvalitní a spolehlivé a vhodné pro každodenní používání. Mezi nejznámější produkty společnosti Ontario patří nože RAT.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 071721882824 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nástrojová ocel |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukojeti: | G10 |
| Barva rukojeti: | Béžová |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 17,7 cm |
| Délka čepele: | 7,6 cm |
| Délka rukojeti: | 10,1 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,4 mm |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
| Země původu: | Taiwan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
