Nůž Ontario Besra Framelock Micarta ON9000
Kód: ON9000Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Ontario Besra Framelock Micarta
Ontario Besra je zavírací nůž s titanovou rukojetí a pojistkou frame lock. Čepel z nerezové oceli AUS-8 má tmavou stonewash povrchovou úpravu a plochý výbrus. Délka čepele 7,3 cm a nízká hmotnost pouze 66 g z něj dělají vynikající univerzální zavírací EDC nůž. Rukojeť má z jedné strany střenku z micarty, která dodává noži pevnější a bezpečnější úchop. Z druhé strany je rukojeť titanová. Klip na zavěšení nože. Jednoduché jednoruční otvírání pomocí flippru. Nůž dostal své jméno podle jestřába Besra.
Ontario Knife Company
Společnost Ontario Knife Company byla založena v roce 1889 a má tak dlouholetou tradici v oblasti výroby nožů. Kromě outdoorových nožů vyrábí také mačety, taktické nože či vybavení pro záchranáře. Jejich vybavení je vysoce kvalitní a spolehlivé a vhodné pro každodenní používání. Mezi nejznámější produkty společnosti Ontario patří nože RAT.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 071721190004 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | AUS-8 |
| Materiál rukojeti: | Micarta |
| Barva rukojeti: | Hnědá |
| Pojistka: | Frame Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 18 cm |
| Délka čepele: | 10,8 cm |
| Délka rukojeti: | 7,2 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost: | 66 g |
| Tvar čepele: | Sheepsfoot |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash - black |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Flipper |
| Země původu: | Taiwan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
