Nůž Extrema Ratio BF2 CT Stone Washed
Kód: 04.1000.0146/SWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
EDC zavírací nůž Extrema Ratio BF2 CT Stone Washed
Extrema Ratio BF2 CT Stone Washed je taktický zavírací nůž vhodný zejména pro profesionály jako jsou silové či složky. Nejvíce sice vynikne v taktickém prostředí, avšak neztratíte se s ním ani v každodenním životě, zvláště když potřebujete obratný nástroj. Délka čepele je 8,7 cm a celková délka 21,3.
Na nůž se používá léty ověřená ocel Böhler N690 od rakouské společnosti, se kterou Extrema Ratio spolupracuje již více než 20 let. Čepel ve tvaru tanto je potažena povrchovou úpravou stonewash. K uzamčení čepele je použit důvěryhodný systém liner lock a otevření vám zajistí thumb stud. Tvrdost oceli je 58 HRC.
Rukojeť je vyrobena z eloxovaného hliníku v elegantní černé barvě. K dispozici je reverzibilní klip vhodný jak pro praváky, tak pro leváky.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 21,3 cm |
| Délka čepele: | 8,7 cm |
| Délka rukojeti: | 12,6 cm |
| Délka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost: | 142 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
