Nůž Extrema Ratio BF1 CT Black
Kód: 04.1000.0144/BLKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
EDC zavírací nůž Extrema Ratio BF1 CT Black
Extrema Ratio BF1 CT Black je jednoduchý zavírací nůž pro každodenní použití. Model je maximálně kompaktní – délka čepele je pouhých 6,9 cm a celková délka 17,1 cm.
Na nůž se používá léty ověřená ocel Böhler N690 od rakouské společnosti, se kterou Extrema Ratio spolupracuje již více než 20 let. Čepel ve tvaru tanto je leštěná a chemicky potažená vrstvou MIL-C-13924 (černý oxid). K uzamčení čepele je použit důvěryhodný systém liner lock a otevření vám zajistí thumb stud. Tvrdost oceli je 58 HRC.
Rukojeť je vyrobena z eloxovaného hliníku v elegantní černé barvě. K dispozici je oboustranný klip na zavěšení, díky čemuž je nošení maximálně diskrétní.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 17,1 cm |
| Délka čepele: | 6,9 cm |
| Délka rukojeti: | 10,2 cm |
| Délka čepele (od - do): | 5,00 - 6,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost: | 88 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
