Nůž Extrema Ratio ANT Black Stone Washed M390
Kód: 04.1000.0467/M3/SW/BLKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Taktický zavírací nůž Extrema Ratio ANT Black Stone Washed M390
Extrema Ratio ANT Black Stone Washed M390 patří k nejkompaktnějším ze zavíracích nožů od Extrema Ratio. Navzdory malým rozměrům má tento model mimořádně robustní a spolehlivou konstrukci.
Rukojeť je vyrobena z eloxovaného hliníku a ocelového rámu, který funguje jako uzamykací mechanismus čepele (frame lock). Mírně zahnutá rukojeť lépe fixuje čepel při jejím otevření, čímž se zvyšuje bezpečnost nože. Na rukojeti se nachází otvor pro provlečení šňůrky a na pravé straně ocelový klip, který umožňuje nůž dobře schovat v kapse.
Černá rukojeť je vyrobena z eloxovaného hliníku a ocelového rámu, který funguje jako uzamykací mechanismus čepele (frame lock). Mírně zahnutá rukojeť lépe fixuje čepel při jejím otevření, čímž se zvyšuje bezpečnost nože. Na rukojeti se nachází otvor pro provlečení šňůrky a na pravé straně ocelový klip, který umožňuje nůž dobře schovat v kapse.
Čepel vyrobená z Böhler M390 je tepelně zpracována na tvrdost 61 HRC. Jedná se o ocel vyráběnou metodou práškové metalurgie, která zaručuje vysokou ostrost, odolnost vůči opotřebení a rezivění. Na čepel je navíc použita povrchová úprava stonewash, která chrání čepel proti škrábancům a otiskům prstů. Délka čepele je pouhých 5 cm a celková délka 12,7 cm.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | M390 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 12,7 cm |
| Délka čepele: | 5 cm |
| Délka rukojeti: | 7,7 cm |
| Délka čepele (od - do): | 5,00 - 6,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,2 mm |
| Hmotnost: | 42 g |
| Tvrdost čepele: | 61 HRC |
| Tvar čepele: | Sheepsfoot |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Díra na palec |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
