Nůž Civivi Sinisys C20039-2 Brown Micarta
Kód: C20039-2Související produkty
Detailní popis produktu
Zavírací nůž Civivi Sinisys C20039-2
Zavírací nůž Civivi Sinisys C20039-2 je skvělý nástroj pro každodenní použití. Čepel délky 9,4 cm z oceli Sandvik 14C28N s povrchovou úpravou bead blast.Otevírání nože je velmi jednoduché a plynulé, čepel je uložena na keramických ložiskách. Nůž dokážete jednoduše otevřít jednou rukou pomocí flipperu.
Rukojeť je kombinovaná - z jedné strany střenka z hnědé micarty a z druhé strany nerezová ocel s mechanismem pojistky frame lock.Nůž obsahuje oboustranný kapesní klip z nerezavějící oceli.
Nože Civivi
Civivi je značka nožů, která patří do portfolia čínského výrobce WE Knife. Nože Civivi jsou vysoce funkční, užitkové zavírací nože určené pro každodenní používání. Zákazníci oceňují Civivi pro výborný poměr mezi cenou a kvalitou nožů. Použití kvalitních materiálů rukojetí (uhlíkové vlákno, micarta, dřevo, G10, FRN) a ocelí jako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV nebo 9Cr18MoV, zabezpečuje nožem vysokou hodnotu a výkon bez kompromisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 763416243170 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Sandvik 14C28N |
| Materiál rukojeti: | Micarta |
| Barva rukojeti: | Hnědá |
| Pojistka: | Frame Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 21,6 cm |
| Délka čepele: | 9,4 cm |
| Délka rukojeti: | 12,2 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost nože: | 140 g |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Bead blast |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Flipper |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
