Nůž Civivi Elementum C907X Blue G10
Kód: C907XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Civivi Elementum Blue G10
Zavírací kapesní nůž Civivi Elementum C907X Blue G10 zaujme jednoduchým designem, kvalitou provedení a nápadnou modrou barvou. Jedná se o menší elegantní nůž pro každodenní využití (EDC), který využijete jak na turistice, tak v domácnosti.
Čepel z nástrojové oceli D2 tvrdosti 58-60 HRC s black stonewash povrchovou úpravou a dutým výbrusem. Čepel je zajištěna pojistkou liner lock. Rukojeť z modré G10 zajistí pohodlný úchop. Kapesní klip z nerezové oceli s černou povrchovou úpravou. Jednoruční otevírání zajišťuje flipper. Otevírání nože je velmi jednoduché a plynulé, čepel je uložena na keramických ložiskách.
Dodáváme v praktickém nylonovém pouzdře na zip pro uložení nože.
Nože Civivi
Civivi je značka nožů, která patří do portfolia čínského výrobce WE Knife. Nože Civivi jsou vysoce funkční, užitkové zavírací nože určené pro každodenní používání. Zákazníci oceňují Civivi pro výborný poměr mezi cenou a kvalitou nožů. Použití kvalitních materiálů rukojetí (uhlíkové vlákno, micarta, dřevo, G10, FRN) a ocelí jako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV nebo 9Cr18MoV, zabezpečuje nožem vysokou hodnotu a výkon bez kompromisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 672975137922 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nástrojová ocel |
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukojeti: | G10 |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 17,76 cm |
| Délka čepele: | 7,52 cm |
| Délka rukojeti: | 10,24 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost: | 82 g |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash - black |
| Výbrus: | Dutý |
| Země původu: | Čína |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
