Extrema Ratio BFK zero Folgore kapesní nůž
Kód: 04.1000.0174/VG10/SW/BKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Extrema Ratio BFK zero Folgore
BFK zero Folgore je praktický a odolný kapesní nůž, který můžete využít ke každodenní práci, ale neztratí se ani při outdoorových a survival aktivitách. Nůž vznikl ve spolupráci s italským 185. výsadkovým plukem Folgore a hrdě nese i jeho jméno.
Čepel délky 6,7 cm z nerezové oceli VG10 má tvar tanto a stonewash povrchovou úpravu.
Rukojeť z černé barvy je z leteckého hliníku s protikorozní ochranou. Kapesní klip umožňuje nošení nože v kapse pro praváky i leváky. Otevírání pomocí díry na palec (thumb hole). Nůž v uzavřeném stavu zajišťuje pojistka crossbar lock.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio se specializuje na výrobu profesionálních nožů určených pro speciální jednotky a záchranné složky. Naše nabídka zahrnuje jak taktické a záchranářské nože vysoké kvality, tak širokou škálu pevných nožů, které jsou ideální do náročných podmínek. Ocel, kterou používá společnost Extrema Ratio k výrobě čepelí, se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, odolností a dlouhotrvající ostrostí.
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | VG-10 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Bar Lock (Axis) |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 16,8 cm |
| Délka čepele: | 6,7 cm |
| Délka rukojeti: | 10,1 cm |
| Délka čepele (od - do): | 5,00 - 6,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,75 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Díra na palec |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
