Civivi Elementum Nebula C24063B-1 - limitovaná edice
Kód: C24063B-1Související produkty
Detailní popis produktu
Kapesní nůž Civivi Elementum Nebula – limitovaná edice
Speciální edice u příležitosti 12. výročí od výroby prvního nože pod značkou We Knife, což je mateřská firma značky Civivi. Celosvětově je dostupných pouze 2014 kusů nože Civivi Elementum C24063B-1. Každý nůž má jedinečné pořadové číslo a podepsaný certifikát.
Kapesní nůž Civivi Elementum Nebula má čepel délky 7,5 cm z nerezové oceli CPM S35VN a černou stonewash povrchovou úpravu. Dosahuje tvrdosti 58 – 60 HRC. Ocel CPM S35VN je prémiová nerezová ocel vyrobená metodou práškové metalurgie od amerického výrobce Crucible Industries. Ocel se vyznačuje vysokým obsahem uhlíku (1,4 %), vanadu (3 %) a molybdenu (2 %). Specialitou této oceli je přidání niobu (0,5 %), který ještě zvyšuje odolnost čepele a zabraňuje vylamování ostří.
Nůž je na pohled výjimečný svojí rukojetí. Uhlíkové vlákno má povrchovou úpravu se vzorem „Nebula“, který věrně připomíná hvězdnou mlhovinu. Každý nůž má unikátní vzor.
Čepel je uložena na keramických ložiskách. Otevírání pomocí kolíku na palec (thumb stud). Uzamčení nože pomocí pojistky crossbar lock. Černý oboustranný kapesní klip z titanu.
Nože Civivi
Civivi je značka nožů, která patří do portfolia čínského výrobce WE Knife. Nože Civivi jsou vysoce funkční, užitkové zavírací nože určené pro každodenní používání. Zákazníci oceňují Civivi pro výborný poměr mezi cenou a kvalitou nožů. Použití kvalitních materiálů rukojetí (uhlíkové vlákno, micarta, dřevo, G10, FRN) a ocelí jako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV nebo 9Cr18MoV, zabezpečuje nožem vysokou hodnotu a výkon bez kompromisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože |
|---|---|
| EAN: | 724065717726 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | CPM S35VN |
| Materiál rukojeti: | Uhlíkové vlákno |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Bar Lock (Axis) |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 17,8 cm |
| Délka čepele: | 7,5 cm |
| Délka rukojeti: | 10,3 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost: | 82,1 g |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash - black |
| Výbrus: | Dutý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
