Nůž Extrema Ratio Caimano Nero
Kód: 04.1000.0169/BLKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Taktický nůž Extrema Ratio Caimano Nero
Caimano Nero je středně velký automatický taktický nůž vyrobený firmou Extrema Ratio pro GOI, elitní jednotku italského námořnictva. Název nože odkazuje na hrdinské „Černé kajmany z Piavy“ (jednotka italského námořnictva), kteří během 1. světové války podnikali průniky přes řeku na nepřátelské území.
Jde o automatický nůž se 4 mm silnou částečně zoubkovanou čepelí ve tvaru spear point. Na vrchní straně čepele se nachází falešné ostří, z malé části ze špičce je nabroušené. Čepel z oceli Böhler N690 tvrdosti 58 HRC, která je známá svou dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, pevností a odolností.
Rukojeť je vyrobena z černého eloxovaného hliníku. Model je vybaven rozbíječem skla a pojistkou (posuvné tlačítko), která zabraňuje nechtěnému zavření čepele. Titanový kapesní klip s DLC povrchovou úpravou si umíte nastavit do tří různých úhlů, na obou stranách nože. Jedná se o deep-carry klip - je tvarován tak, aby rukojeť nevyčnívala ze sáčku.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyskakovací nože |
|---|---|
| Druh nože: | Automatický |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 23,1 cm |
| Délka čepele: | 9,3 cm |
| Délka rukojeti: | 13,8 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 4 mm |
| Hmotnost: | 180 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Spear Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Způsob otevírání: | Tlačítko |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
