Nůž Böker Plus Strike Coyote Spearpoint
Kód: 01BO424Záruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Automatický nůž Böker Plus Strike
Vyskakovací nůž značky Böker, ideální pro každodenní použití. Čepel délky 8,5 cm z oceli AUS-8. Texturovaná hliníková rukojeť v barvě coyote zajišťuje bezpečný úchop. Pojistka typu push lock (tlačítko).
Nože Böker
Německý výrobce Böker se sídlem v Solingenu je nejen výrobcem nožů, ale také velkoskladem. Nože značky Böker vycházejí z vlastních návrhů, ale využívají i návrhy známých nožířů z celého světa. V nabídce značky najdete široké portfolio pevných i zavíracích nožů. Vlastní nože uvádějí na trh pod značkami Böker, Böker Plus nebo Magnum. Mezi nejznámější patří nože ze série Kalashnikov od známého nožíře Dietmara Pohla, které jsou svým designem a kvalitou oblíbenou volbou zákazníků po celém světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyskakovací nože |
|---|---|
| EAN: | 4045011140600 |
| Druh nože: | Automatický |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | AUS-8 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Hnědá |
| Pojistka: | Button Lock |
| Celková délka: | 20,1 cm |
| Délka čepele: | 8,5 cm |
| Délka rukojeti: | 11,6 cm |
| Délka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,0 mm |
| Hmotnost: | 137 g |
| Tvrdost čepele: | 56 HRC |
| Způsob otevírání: | Tlačítko |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
