Outdoorové nože, Strana 5
Řazení produktů
Výpis produktů
Nůž s pevnou čepelí z nerezové oceli Nitro-V. Rukojeť ze dřeva guibourtia s niklovou záštitou. Délka čepele je 11,6 cm.
Zavírací nůž z nerezové oceli 14C28N. Čepel reverse tanto – 10,5 cm. Rukojeť z černé G10. Černá stonewash povrchová úprava.
EDC nůž Civivi Midwatch C20059B-DS1 z damaškové oceli a rukojetí z uhlíkového vlákna. Délka čepele je 8,6 cm.
Zavírací nůž taktického vzhledu z nerezové oceli Nitro-V. Celková délka 22,4 cm, čepel 9,5 cm. Černá rukojeť z G10. Kapesní klip.
Nůž s pevnou čepelí z nástrojové oceli D2. Celková délka 22,3 cm, čepel ve tvaru trailing point - 10,3 cm. Rukojeť z černé G10. Kydexové pouzdro.
Nůž s pevnou čepelí z nerezové oceli 14C28N. Rukojeť ze dřeva guibourtia. Délka čepele je 8,1 cm, celková délka 17,5 cm. Součástí je paracord a kydexové pouzdro.
