Nůž Walther P38
Kód: 5.0738Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž s pevnou čepelí Walther P38
Mimořádně originální nůž Walther P38. Střenky rukojeti nože jsou inspirovány vzorem známého modelu, který byl zkonstruován z typických plastů té doby. Kromě toho zůstal zachován boční otvor na šňůrku. Čepel se saténovým povrchem je vyrobena z oceli 440C. Součástí balení je stylové kožené pouzdro.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 4000844496812 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 440C |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Hnědá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 26 cm |
| Délka čepele: | 13,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 12,00 - 14,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 5 mm |
| Hmotnost celková: | 286 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
