Nůž Smith & Wesson FDE Boot Knife
Kód: SW1100072Související produkty
Detailní popis produktu
Taktický nůž Smith & Wesson FDE Boot
Šikovný a snadno přenosný nůž FDE Boot od Smith & Wesson s fixní čepelí váží pouhých 64 gramů a celkově měří pouhých 16 cm. Díky těmto parametrům nůž neubere na pohodlí i když jste neustále v pohybu. Jedná se o takzvaný boot knife - nůž vhodný k nošení v botě nebo na botě. Čepel nože je ve tvaru spear point, s ostřím z jedné strany a plochým výbrusem. Použitým materiálem pro čepel je spolehlivá a cenově dostupná nerezová ocel 8Cr13MoV. Rukojeť poskytuje ochranu prstů díky chrániči, je vyrobena z plastu potaženým gumou pro jistější úchop a rychlé tasení. Nůž se dodává s plastovým pouzdrem které má klip na zavěšení.
Nože Smith & Wesson
Společnost Smith & Wesson je známá americká značka s dlouhou tradicí výroby kvalitního vybavení. Od svého založení v roce 1852 si vybudovala silné jméno v oblasti precizního zpracování a spolehlivosti. Postupně rozšířila své portfolio také o praktické outdoorové a taktické vybavení, jako jsou nože, sekery či baterky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 661120076124 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 8Cr13MoV |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Hnědá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 16 cm |
| Délka čepele: | 7,5 cm |
| Délka rukojeti: | 8,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Hmotnost nože: | 64 g |
| Tvar čepele: | Spear Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
