Nůž Ontario RAT VII Adventurer ON8651TC
Kód: ON8651TCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nůž do lesa Ontario RAT VII Adventurer ON8651TC
Ontario RAT VII vznikl ve spolupráci mezi Ontario Knife Company a Randallem Adventure & Training. RAT 7 je léty ověřený nůž s pevnou čepelí do přírody. Čepel z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku, černou povrchovou úpravou a má délku 12,7 cm. Rukojeť je vyrobena z laminovaného dřeva. Patku nože lze použít k rozbití skla a disponuje otvorem pro šňůrku. K noži je přibaleno hnědé kožené pouzdro na opasek.
Ontario Knife Company
Společnost Ontario Knife Company byla založena v roce 1889 a má tak dlouholetou tradici v oblasti výroby nožů. Kromě outdoorových nožů vyrábí také mačety, taktické nože či vybavení pro záchranáře. Jejich vybavení je vysoce kvalitní a spolehlivé a vhodné pro každodenní používání. Mezi nejznámější produkty společnosti Ontario patří nože RAT.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál rukojeti: | Dřevo |
| Barva rukojeti: | Dřevo |
| Pouzdro: | Kožené |
| Celková délka: | 31,1 cm |
| Délka čepele: | 18,4 cm |
| Délka rukojeti: | 12,7 cm |
| Délka čepele (od - do): | 15,00 - 19,99 cm |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Taiwan |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
