Nůž Hultafors Řemeslnický protiskluzový HVK GH
Kód: 380210Záruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Řemeslnický nůž Hultafors HVK GH
Nůž Hultafors HVK je uzpůsoben tak, aby vyhovoval potřebám řemeslníků. Čepel je vyrobena z 2,5 mm silné japonské uhlíkové oceli zakalené na 58 - 60 HRC. Protiskluzová rukojeť z polypropylenu potažená santoprenem. Plastové pouzdro s možností uchycení na knoflík vašeho pracovního oblečení, kde bude pevně držet a odkud ho pak budete moci snadno odepnout.
Nože Hultafors
Nože Hultafors jsou velmi oblíbené pracovní nože pro řemeslníky a využití najdou i v přírodě. Vyznačují se vynikajícím poměrem mezi cenou a kvalitou a dlouholetou spolehlivostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 7317843802115 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál čepele: | Uhlíková ocel |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá, Oranžová |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 20,8 cm |
| Délka čepele: | 9,3 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,5 mm |
| Tvrdost čepele: | 58-60 HRC |
| Země původu: | Švédsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
