Nůž Extrema Ratio Shrapnel One Desert Dark Stone
Kód: 04.1000.0500/DKS-DSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bushcraftový nůž Extrema Ratio Shrapnel One Desert Dark Stone
Outdoorový nůž Extrema Shrapnel představuje víceúčelový nůž, který není omezen pouze na jednu funkci. Ideální volba pro ty, kteří milují dobrodružství a potřebují všestranný nástroj pro bushcraft, outdoorové aktivity či přežití. Ať už stavíte tábor, připravujete dřevo na oheň nebo čelíte náročnějším situacím, nůž Shrapnel vás nezklame.
Pevná čepel je vyrobena z oceli Böhler N690, která je známá svou dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, pevností a odolností. Čepel má ideální délku 15,7 cm a pokrývá ji černá povrchová úprava (dark stone). Disponuje plochým výbrusem a standardní tvrdostí 58 HRC.
Rukojeť v pouštní barvě z protiskluzového termoplastického elastomeru Forprene®, který má vlastnosti podobné gumě – vyznačuje se pružností, měkkostí a chemickou odolností. Poskytuje bezpečný úchop i s mokrýma rukama. Možnost využít otvor pro provlečení šňůrky (lanyard hole).
Nůž je vybaven pouzdrem se systémem Molle. Možnost přizpůsobit pro praváky i leváky.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Béžová |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 28,7 cm |
| Délka čepele: | 15,7 cm |
| Délka rukojeti: | 13 cm |
| Délka čepele (od - do): | 15,00 - 19,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 6,3 mm |
| Hmotnost: | 285 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
