Nůž Extrema Ratio Shrapnel OG Stone Washed
Kód: 04.1000.0160/SWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Menší taktický nůž Extrema Ratio Shrapnel OG Stone Washed
Nůž Extrema Shrapnel OG představuje všestranný nástroj menších rozměrů, avšak to mu neubírá na spolehlivosti. Ideální volba pro ty, kteří milují dobrodružství a potřebují nůž na bushcraft, outdoorové aktivity či přežití. Tvrdost oceli je 58 HRC a disponuje plochým výbrusem.
Rukojeť v černé barvě z protiskluzového termoplastického elastomeru Forprene®, který má vlastnosti podobné gumě – vyznačuje se pružností, měkkostí a chemickou odolností. Poskytuje bezpečný úchop i s mokrýma rukama. Možnost využít otvor pro provlečení šňůrky (lanyard hole).
Nůž je vybaven černým pouzdrem, které můžete nosit vertikálně, horizontálně nebo šikmo (v úhlu 45°).
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 21,3 cm |
| Délka čepele: | 11 cm |
| Délka rukojeti: | 10,3 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 6,3 mm |
| Hmotnost: | 204 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
