Nůž Extrema Ratio Selvans Green
Kód: 04.1000.0129/BLK-GNKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Taktický nůž Extrema Ratio Selvans Green
Série Expedition představuje novou řadu nástrojů pro profesionální průzkumníky. Masivní survival nůž Extrema Ratio Selvans Expeditions patří v současnosti do nejvyšší ligy taktických nástrojů a nabízí vysokou spolehlivost a odolné materiály. Selvans Expeditions vznikl ve spolupráci mezi Extrema Ratio a mistrem survivalu Danielem Dal Canto. Nůž je modifikací modelu Ontos – vojenského nože pro přežití, avšak Selvans můžete klidně používat i v civilu. Povrchová úprava stonewashed (dark stone) nemá pouze estetickou funkci, ale chrání čepel proti škrábancům a otiskům. Čepel má plochý výbrus a tvrdost 58 HRC. Záštita slouží k ochraně ruky před sklouznutím po čepeli. Vroubkovaná část zad čepele usnadňuje držení při přesnějších úkolech. Delší rukojeť a těžší čepel vám umožní lépe sekat a řezat různé materiály.
Rukojeť v černé barvě z protiskluzového termoplastického elastomeru Forprene®, který má vlastnosti podobné gumě – vyznačuje se pružností, měkkostí a chemickou odolností. Poskytuje bezpečný úchop is mokrýma rukama. Možnost využít otvor pro provlečení šňůrky (lanyard hole). Zadní část rukojeti může fungovat také jako kladivo nebo rozbíječ skla.
Nůž je doručen spolu se zeleným pouzdrem, které je vybaveno systémem Molle a bezpečnostním ramenním popruhem.
Na obrázcích produktu můžete vidět kit (soupravu s nářadím), která NENÍ součástí balení.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 31,2 cm |
| Délka čepele: | 16 cm |
| Délka rukojeti: | 15,2 cm |
| Délka čepele (od - do): | 15,00 - 19,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 6,3 mm |
| Hmotnost: | 430 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
