Nůž Extrema Ratio Satre S600 Black
Kód: 04.1000.0222/BLK/S6Související produkty
Detailní popis produktu
Neck knife Extrema Ratio Satre S600 Black
Taktický nůž Extrema Ratio Satre S600 Black představuje lehký a extrémně odolný nůž s pevnou čepelí a možností nošení na krku. Model nabízí vysokou míru využití, hodí se do více terénů nebo jako součást vaší EDC soupravy.
Na rozdíl od ostatních modelů ze série Satre, je tento nůž vyroben z oceli Böhler S600. Vysoký obsah molybdenu, wolframu a přítomnost vanadu v chemickém složení poskytuje vynikající vlastnosti jako odolnost proti opotřebení, houževnatost či vysokou tvrdost (64 HRC). Přítomnost kobaltu zlepšuje mechanické vlastnosti čepele. Nůž je potažen černou povrchovou úpravou dark stone. Délka čepele je 7 cm a disponuje plochým výbrusem. Full-tang skeletonizovaná konstrukce nože se skvěle hodí k nošení spolu s paracordem.
Nůž je doručen spolu s kydexovým pouzdrem. Součástí je i paracord, díky čemuž si můžete nůž zavěsit na šňůrku a nosit ho na krku.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nástrojová ocel |
| Materiál čepele: | S600 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 16,3 cm |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Délka rukojeti: | 9,3 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 5 mm |
| Hmotnost: | 78 g |
| Tvrdost čepele: | 64 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
