Nůž Extrema Ratio Satre Black
Kód: 04.1000.0222/BLKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Neck knife Extrema Ratio Satre Black
Taktický nůž Extrema Ratio Satre Black představuje lehký a extrémně odolný nůž s pevnou čepelí a možností nošení na krku. Model nabízí vysokou míru využití, hodí se do všech typů terénů.
Nůž z oceli Böhler N690 o délce 7 cm je lešen a chemicky potažen vrstvou MIL-C-13924 (černý oxid). Požitá povrchová úprava exp dark. Čepel má plochý výbrus a tvrdost 58 HRC. Full-tang skeletonizovaná konstrukce nože se skvěle hodí k nošení spolu s paracordem.
Nůž je doručen spolu s kydexovým pouzdrem. Součástí je i křesadlo na zapálení ohně a paracord, díky čemuž je nůž určen i k nošení na krku.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 16,3 cm |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Délka rukojeti: | 9,3 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 5 mm |
| Hmotnost: | 78 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
