Nůž Extrema Ratio Giant Mamba Black
Kód: 04.1000.0218/BLKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bushcraftový nůž Extrema Ratio Giant Mamba Black
Outdoorový nůž Extrema Giant Mamba představuje víceúčelový nůž pro bushcraftové či jiné venkovní aktivity. Ať už stavíte tábor nebo čelíte náročnějším situacím, nůž Giant Mamba vás nezklame.
Pevná čepel je vyrobena z oceli Böhler N690, která je známá svou dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, pevností a odolností. Čepel má ideální délku 16,3 cm a byla chemicky potažena vrstvou MIL-C-13924 (černý oxid) pro zajištění odolnosti a ochrany proti korozi. Disponuje plochým výbrusem a standardní tvrdostí 58 HRC. Čepel o tloušťce až 6,3 mm zvládne i těžší prořezávání a extrémní podmínky v terénu.
Rukojeť v černé barvě z protiskluzového termoplastického elastomeru Forprene®, který má vlastnosti podobné gumě – vyznačuje se pružností, měkkostí a chemickou odolností. Poskytuje bezpečný úchop s mokrýma rukama. Na konci rukojeti se nachází otvor na šňůrku a ocelový výstupek, který lze použít k rozbíjení skla.
Nůž je vybaven černým nylonovým pouzdrem se systémem Molle. Kompatibilní pouzdro disponuje tlumícím systémem, který zabraňuje chrastění čepele v pouzdře. Pomocí antirotačního pogumovaného popruhu si můžete pouzdro připevnit na stehno. Kromě toho je vybaveno bezpečnostním jištěním se dvěma tlačítky a pákovou pojistkou.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 29,3 cm |
| Délka čepele: | 16,3 cm |
| Délka rukojeti: | 13 cm |
| Délka čepele (od - do): | 15,00 - 19,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 6,3 mm |
| Hmotnost: | 289 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
