Nůž Extrema Ratio Adra Operativa
Kód: 04.1000.0313/BLK-OPSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Taktický nůž Extrema Ratio Adra Operativa
Nůž Extrema Ratio Adra Operativa se zapsal do historie během 2. světové války. Ardité Distruttori byla elitní jednička italského letectva ve 2. světové válce, specializovaná na sabotáž nepřátelských letišť. Jejich odkaz dnes nese jednička 17th Raiders Wing, jejichž členové na znak tradice nosí dýky, stejně jako Ardité. Adra Operativa dýka, s klasickým evropským designem, vznikla ve spolupráci s jejich veliteli a operativci.
Pevná čepel je vyrobena z oceli Böhler N690, která je známá svojí dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, pevností a odolností. Čepel má ideální délku 17,8 cm a byla chemicky potažena vrstvou MIL-C-13924 (černý oxid) pro zajištění odolnosti a ochrany proti korozi. Disponuje plochým výbrusem a standardní tvrdostí 58 HRC. Čepel o tloušťce až 6,3 mm zvládne i těžší prořezávání a extrémní podmínky v terénu. Rukojeť je vyrobena z černého nylonu a obsahuje záštitu, která zabraňuje sklouznutí ruky na čepel. Součástí balení je lýtkové pouzdro.
Nože Extrema Ratio
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | N690 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 31,1 cm |
| Délka čepele: | 17,8 cm |
| Délka rukojeti: | 13,3 cm |
| Délka čepele (od - do): | 15,00 - 19,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 6,3 mm |
| Hmotnost: | 331 g |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Tvar čepele: | Dagger |
| Povrchová úprava čepele: | Black Oxide |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
