Nůž Aitor Zero White 16126
Kód: 16126Související produkty
Detailní popis produktu
Nůž na přežití Aitor Zero White 16126
Nože Aitor jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky různých taktických situací. Jsou směsí robustní odolnosti, precizní konstrukce a všestranné funkčnosti. Aitor Zero je kvalitní, spolehlivý, taktický nůž pro přežití, který si poradí s nejednou náročnější výzvou v terénu. Je to extrémně odolný a výkonný nástroj, navržený ke zvládání různých extrémních situací přežití. Jeho čepel je vyrobena z nerezové oceli Cr.Mo.Va., temperované na tvrdost 55/58 HRC. Její délka je 12 cm v tloušťce 5 mm a má saténovou povrchovou úpravu. Celková délka nože je 24 cm a váží 593 g. Rukojeť je černé barvy vyrobena z materiálu micarta. Rukojeti nožů na přežití jsou obecně promyšleně navrženy pro pohodlí a přilnavost. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je guma, kov nebo syntetické kompozity a poskytují bezpečné držení i ve vlhkém nebo náročném prostředí. Ergonomický design zaručuje, že nůž je ve vaší ruce vyvážený a přirozený, což umožňuje přesnou a kontrolovanou manipulaci. Nůž je dodáván spolu s černým textilním pouzdrem. Součástí spodní strany rukojeti je také magnesiová tyčka, která prioritně slouží jako křesadlo.
Nože Aitor
AITOR je mezinárodním standardem v oblasti nožů na přežití a taktických nožů . S více než 80 letou zkušeností, značka zaručuje stabilní kvalitu na nejvyšší úrovni. Málokdo může nabídnout tak širokou škálu exkluzivního příslušenství spojeného s jedinečnou odolností, která uspokojí potřeby i při nejnáročnějším zacházení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 8435076542574 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti: | Micarta |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 24 cm |
| Délka čepele: | 12 cm |
| Délka rukojeti: | 12 cm |
| Délka čepele (od - do): | 12,00 - 14,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 5 mm |
| Hmotnost: | 593 g |
| Tvrdost čepele: | 55-58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Dutý |
| Země původu: | Španělsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
