Nůž Aitor Jungle King II White 16012
Kód: 16012Související produkty
Detailní popis produktu
Rambo nůž Aitor Jungle King II White
Nože Aitor jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky různých taktických situací. Jsou směsí robustní odolnosti, precizní konstrukce a všestranné funkčnosti. Jungle King II, legendární nůž ze série Jungle King, je v očích mnoha odborníků považován za jeden z nejlepších ve své kategorii. Jeho design, všestrannost a funkčnost umožňují přizpůsobit se jakémukoli extrémnímu prostředí s cílem zajistit přežití. Rambo nože jsou inspirovány ikonickými noži proslulého filmového charakteru Johna Ramba.
Nůž obsahuje mini survival kit schovaný v rukojeti a pouzdře. Kovový uzávěr rukojeti je odnímatelný, pod kterým se skrývá šikovný vodotěsný prostor, vhodný jako úložiště drobných předmětů nebo survival příslušenství.
Čepel saténové povrchové úpravy, je vyrobena z nerezavějící oceli CrMoVa v délce 13,5 cm. Ocel je temperována na tvrdost 55/58 HRC. Celková délka nože je 27,5 cm a celková váha 551 g. Čepel z hřbetní strany disponuje dvojitou pilkou.
Rukojeť je černé barvy vyrobená z litého kovu. Rukojeti nožů Rambo jsou obecně promyšleně navrženy pro pohodlí a přilnavost. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je guma, kov nebo syntetické kompozity a poskytují bezpečné držení i ve vlhkém nebo náročném prostředí. Ergonomický design zaručuje, že nůž je ve vaší ruce vyvážený a přirozený, což umožňuje přesnou a kontrolovanou manipulaci.
Tento nůž je vyhledáván a používán mnoha silovými složkami po celém světě a můžete to být právě vy, kdo jej vezme se popasovat s nástrahami nových dobrodružství v přírodě. Nůž je dodáván spolu s olivově zeleným pouzdrem ze zpevněného plastu.
Balení obsahuje:
- rybářská souprava,
- souprava na šití,< br /> - skalpel,
- obvazy,
- kleště,
- tužka,
- kompas,
- hořčíková pilulka,
- tabletová kapsle ,
- SOS signálové zrcadlo,
- latexové trubky,
- vidlice,
- multifunkční Skinner,
- nylonová šňůra.
Nože Aitor
Značka AITOR patří mezi kvalitativní špičku výrobců v oblasti taktických a survival nožů. S více než 80 letou zkušeností, značka zaručuje stabilní kvalitu na nejvyšší úrovni. Málokdo může nabídnout tak širokou škálu exkluzivního příslušenství spojeného s jedinečnou odolností, která uspokojí potřeby i při nejnáročnějším zacházení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 8435076561506 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 27,5 cm |
| Délka čepele: | 13,5 cm |
| Délka rukojeti: | 14 cm |
| Délka čepele (od - do): | 12,00 - 14,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 4 mm |
| Hmotnost: | 551 g |
| Tvrdost čepele: | 55-58 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Dutý |
| Země původu: | Španělsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
