Helle Polaris škandinávsky nôž
Kód: HELLE6755Související produkty
Detailní popis produktu
Outdoorový nůž Helle Polaris
Helle Polaris je pojmenován po hvězdě Polárce (North Star), čímž se také jménem zařadil do rodiny modelů Helle Nord a Helle Nordlys. Jedná se o kompaktní, snadno přenosný skandinávský nůž, který využijete kromě outdoorových aktivit i pro každodenní práci. Pohodlně se vejde i do kapsy.
Čepel délky 8 cm z nerezové oceli Sandvik 14C28N má skandinávský výbrus. Ergonomicky tvarovaná rukojeť ze dřeva kadeřavé břízy pro pohodlný úchop.
Součástí balení je kožené pouzdro s možností zavěšení na opasek.
Nože Helle
Helle je tradiční výrobce skandinávských nožů z Norska. Továrna Helle se nachází ve vesničce Holmedal na západním pobřeží Norska. Nože Helle, to je rodinná společnost s obrovskou tradicí a řemeslnou dovedností. Mottem firmy je: Spojení s přírodou je ve všem, co děláme! Cílem Helle je vždy vyrábět vysoce kvalitní nože pro přírodu citlivým způsobem a zároveň vyrábět nože, které jsou přírodou inspirovány. V Helle víme, že svět se neustále mění, lidé budou mít vždy touhu růst. Helle se však domnívá, že růst nemusí být nutně na úkor našeho přírodního světa. Nůž Helle je vyroben z přírodních materiálů – dřevo, ocel, kůže, jejichž kvalita a odolnost je již prověřena staletími používání. K výrobě svých nožů Helle používá nerezovou ocel, případně speciální laminovanou třívrstvou ocel ve dvou variantách (nerezová a uhlíková). Vysoká kvalita laminované oceli a vysoká ostrost již od výroby proslavila nože Helle téměř po celém světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 7023892006755 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Sandvik 14C28N |
| Materiál rukojeti: | Dřevo |
| Barva rukojeti: | Dřevo |
| Pouzdro: | Kožené |
| Celková délka: | 16,7 cm |
| Délka čepele: | 8 cm |
| Délka rukojeti: | 8,7 cm |
| Délka čepele (od - do): | 8,00 - 8,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,2 mm |
| Hmotnost celková: | 110 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Polished |
| Výbrus: | Skandinávský |
| Země původu: | Norsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
