Extrema Ratio Folgore Nitrogen taktický nôž
Kód: 04.1000.0202/NIT/SW/BLKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Survival nůž Extrema Ratio Folgore Nitrogen
Nůž Extrema Ratio Folgore Nitrogen je ideální taktický nůž pro outdoorové a survival aktivity. Vznikl ve spolupráci s italským 185. výsadkovým plukem Folgore a hrdě nese i jeho jméno.
Čepel délky 12,8 cm z nerezové dusíkové oceli (Nitrogen) má stonewash povrchovou úpravu. Přestože nůž působí poměrně mohutně, má hmotnost pouhých 164 g.
Rukojeť černé barvy je z protiskluzového termoplastického elastomeru Forprene®, který má vlastnosti podobné gumě – vyznačuje se pružností, měkkostí a chemickou odolností. Poskytuje bezpečný úchop i s mokrýma rukama.
Součástí balení je černé kydexové pouzdro s možností zavěšení na opasek a černý paracord. Pouzdro je kompatibilní se systémem MOLLE.
Nože Extrema Ratio
Extrema Ratio se specializuje na výrobu profesionálních nožů určených pro speciální jednotky a záchranné složky. Naše nabídka zahrnuje jak taktické a záchranářské nože vysoké kvality, tak širokou škálu pevných nožů, které jsou ideální do náročných podmínek. Ocel, kterou používá společnost Extrema Ratio k výrobě čepelí, se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi tvrdostí, odolností a dlouhotrvající ostrostí.
Společnost má certifikát ISO 9001 a kódování NATO (N/CAGE: AT200). Extrema Ratio je také distributorem taktických nožů pro italské a francouzské složky, jakož i pro nejlepší italské jednotky a složky veřejné bezpečnosti. Díky úzkému kontaktu s italskými a později i mezinárodními útvary společnost nahromadila cenné množství zkušeností, které jsou potřebné při vývoji nových profesionálních nástrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Nitrogen |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 24,2 cm |
| Délka čepele: | 12,8 cm |
| Délka rukojeti: | 11,4 cm |
| Délka čepele (od - do): | 12,00 - 14,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 4,8 mm |
| Hmotnost: | 164 g |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Itálie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
