ANV M500 Kamba Desert Storm - limitovaná edice
Kód: ANVM500-011Související produkty
Detailní popis produktu
Limitovaná edice ANV M500 Kamba Desert Storm
Spolehlivá a nekompromisní dýka M500 Kamba v exkluzivním provedení. Limitovaná edice připomíná 35. výročí Operace Pouštní bouře. ANV vyrobilo na počest této události 198 kusů.
ANV M500 Kamba Desert Storm má oboustranně broušenou čepel o délce 11,5 cm z nerezové oceli Elmax tvrdosti 60 HRC. DLC povrchová úprava má jedinečné zlatohnědé provedení. Vzhledem k masivní tloušťce čepele 6 mm je úhel broušení optimalizován pro maximální průraznost a houževnatost, nikoli pro řezání.
Rukojeť z pískové (coyote) G10 s agresivní strukturou a vroubkováním po obvodu zaručí pevný úchop v rukavicích i ve vlhkém prostředí. Rukojeť je zakončena hrotem, který slouží k rozbití skla či jiných materiálů.
Kydexové samosvorné pouzdro s MOLLE vazbou umožňuje uchycení na jakýkoli typ opasku ve vertikální i horizontální poloze, stejně tak umístění na jakoukoli vestu nebo chest rig. Pouzdro umožňuje nosit dýku tak, aby se dala vyjmout i spodním úchopem. Symetrický tvar nože umožňuje vkládání do pouzdra oběma směry.
Nože ANV Knives
ACTA NON VERBA KNIVES, zkráceně ANV KNIVES, je moderní česká značka nožů, založená v roce 2018. Nože ANV se vyznačují vysokou kvalitou, přesností výroby, užitnými vlastnostmi a skvělým designem. Nože ACTA NON VERBA jsou vyrobeny v České republice z prvotřídních materiálů. Acta non verba je staré latinské přísloví, které doslovně znamená "činy, ne slova".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| EAN: | 8594194206123 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Elmax |
| Materiál rukojeti: | G10 |
| Barva rukojeti: | Hnědá |
| Pouzdro: | Plastové |
| Celková délka: | 26,5 cm |
| Délka čepele: | 11,5 cm |
| Délka rukojeti: | 15 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Hmotnost: | 222 g |
| Tvrdost čepele: | 60 HRC |
| Tvar čepele: | Dagger |
| Povrchová úprava čepele: | DLC |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Česká republika |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
